Strona internetowa w dzisiejszych czasach to podstawowa reklama każdej firmy. Biorąc pod uwagę fakt, iż lata 90’ dawno się skończyły nie wystarczy posiadać jakiejkolwiek strony. Dzisiaj trzeba się wyróżnić i przekonać do siebie potencjalnego klienta. Jeżeli nie uda nam się zatrzymać go w swojej witrynie to miejmy pewność, że szybko skorzysta z usług konkurencji.

prestige-financial-services-website-design-by-www-nowoczesnestrony-pl

Wieloletnie doświadczenie i ciągłe śledzenie trendów panujących w tej dziedzinie pozwala mi określać swoje realizacje mianem „nowoczesnych”. Projektując strony www łączę sztukę artystyczną ze sztuką programistyczną, ponieważ dobra reklama jest efektem wzajemnego oddziaływania tych dwóch czynników na siebie.

Zapraszam do zapoznania się z pokaźnym Portfolio. NowoczesnymStronom.pl zaufało już liczne grono osób. Dołącz do nich już dziś.

Co to są strony responsywne?

Strony responsywne są to strony utworzone w technologii RWD „Responsive Web Design”. Inne nazwy to strony kafelkowe, mobilne. Dzięki zastosowaniu tej technologii strona dopasowuje swój kształt i strukturę do wszystkich rodzajów wyświetlaczy począwszy od małych smartfonów, tabletów, a skończywszy na laptopach i stacjonarnych komputerach PC.

Jakie są cechy nowoczesnej strony internetowej?

  • Responsywność – technologia RWD
  • Szybkość
  • Optymalizacja SEO pod wyszukiwarki m. in. Google
  • Bezpieczeństwo danych – WordPress
  • Elastyczność – możliwość samodzielnej rozbudowy
  • Łatwa edycja tekstu, tworzenie galerii

To główne elementy. Jeżeli Twoja strona spełnia te wymagania to jest aktualna. W przeciwnym razie pomyśl o nowej, bo wartość reklamowa Twojej firmy systematycznie spada w Internecie.

Napisz do mnie i zapytaj o czas realizacji i cenę.