Szanowny Panie, bardzo dziękuję za przygotowanie, na przestrzeni ostatnich dwóch miesięcy, stron internetowych następujących projektów naukowych prowadzonych w Instytucie Informatyki Uniwersytetu Warszawskiego:

  1. CUTACOMBS, finansowanego przez Europejską Radę ds. Badań Naukowych (ERC), http://cutacombs.mimuw.edu.pl;
  2. TOTAL, finansowanego przez Europejską Radę ds. Badań Naukowych (ERC), http://total.mimuw.edu.pl;
  3. Recent trends in kernelization: theory and experimental evaluation, finansowanego przez Fundację narzecz Nauki Polskiej, http://kernelization-experiments.mimuw.edu.pl.

Przygotowane projekty stron były estetyczne, przejrzyste i spełniały nasze potrzeby. Implementacja projektów jako szablonów systemu WordPress była sprawna i bezproblemowa. W trakcie pracy dał się Pan poznać jako rzetelna osoba, zawsze wywiązująca się z obiecanych terminów i utrzymująca dobry kontakt z zamawiającym. Jeszcze raz bardzo dziękuję za miłą współpracę.

Z wyrazami szacunku,
Marcin Pilipczuk

Witryny:

Bardzo polecam współpracę z Panem Bartłomiejem. Projekt logo oraz strony www wykonane profesjonalnie, przejrzyście oraz szybko. Wszelkie uwagi cierpliwie wysłuchane oraz naniesione na projekty. Komunikatywność i współpraca na bardzo duży plus.

Paweł Borowski, właściciel
www.biplast.pl

Witryna: www.biplast.pl

Szanowny Panie,

bardzo dziękuję zaprojektowanie i przygotowanie strony internetowej mojego projektu naukowego w oparciu o technologię WordPress. Bardzo podoba mi się projekt graficzny strony, jest ona też bardzo wygodna w użytkowaniu. Dziękuję Panu za wysoką responsywność w trakcie tworzenia strony i bardzo szybkie jej stworzenie. Dziękuję także ze liczne pomocne sugestie.

Strona znajduje się pod adresem: http://tpeu.mimuw.edu.pl/

Z wyrazami szacunku,
dr Jakub Radoszewski

Prestige Financial Advisers Ltd jest licencjonowanym brokerem ubezpieczeń personalnych oraz kredytów hipotecznych w Wielkiej Brytanii. Naszą ofertę kierujemy głównie dla Polonii mieszkającej i pracującej w Anglii. Na rynku działamy od ponad 7 lat. Technologie i rozwiązania internetowe traktujemy jako integralny element pozyskiwania i obsługi klienta.

Z usług Pana Bartłomieja Gzyla (Nowoczesnestrony.pl) korzystaliśmy już przy 3 projektach. Wszystkie wykonane przez niego strony internetowe są dwujęzyczne, wyróżniają się wyjątkową grafiką oraz intuicyjną funkcjonalnością. Współpraca od początku przebiegała zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Jako wymagający klient, zawsze szukaliśmy nietypowych i unikalnych rozwiązań, które dzięki pracy Pana Bartłomieja mogliśmy osiągnąć.

Polecamy Pana Bartłomieja jako solidnego partnera biznesowego, na którym można polegać.

Z poważaniem,
Bartosz Laskowski

Witryna: www.mypolicy24.co.uk
Witryna: www.prestigefs.co.uk

Dziesięć gwiazdek na dziesięć możliwych. Terminy dotrzymane, zamówienie wykonane perfekcyjnie, wszystkie życzenia klienta spełnione, a na koniec kilka długich rozmów telefonicznych w czasie których pan Bartek cierpliwie tłumaczy zasady obsługi strony.

Z całego serca polecam

Lech LEON Kledzik – Gdańsk

Witryna: www.sportyodwaznikowe.pl

Strona wykonana przez Pana Bartłomieja Gzyla spełnia w zupełności nasze oczekiwania zarówno pod względem wizualnym jak i funkcjonalnym. Jest przejrzysta, a system jej prowadzenia nie jest skomplikowany. W trakcie prac mogliśmy też liczyć na szybką odpowiedz w każdym aspekcie. Szkolenie z obsługi strony również stało na wysokim poziomie, więc serdecznie polecamy usługi świadczone przez Pana Bartłomieja.

Krystian Gorzkowicz

Strona www, logotyp firmowy, projekty wizytówek i ulotek wykonane w 100% zgodnie z założeniami.
Jestem bardzo zadowolony z współpracy. Szybki, konkretny,profesjonalny kontakt i pomoc.

Polecam.
Marcin Wojcieszek

Witryna: www.mmetal.pl

Sz. Pan mgr inż. Bartłomiej Gzyl,

W imieniu Zarządu Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Tarnowie oraz własnym pragnę Panu serdecznie podziękować za niezwykle profesjonalne i terminowe utworzenie naszej strony internetowej. W trakcie ustaleń dotyczących projektu “strony” i jej zawartości, wykazał Pan umiejętność właściwej pod każdym względem współpracy, spełniając w pełni nasze oczekiwania. Powstała w ten sposób “strona”, którą zaprezentowałem 12 lutego br. uczestnikom Sympozjum naukowo-szkoleniowego, które zorganizowało nasze Towarzystwo. “Strona” bardzo się podobała i uzyskała pełną akceptację członków PTL-u. W oparciu o naszą współpracę oraz efekt finalny mogę Pana usługi zarekomendować każdemu przyszłemu klientowi.

Z wyrazami szacunku
Dr n. med. Antoni Sydor, Prezes Zarządu Oddziału Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Tarnowie.

Witryna: www.ptl-tarnow.pl

W imieniu Straży Miejskiej w Tarnowie, bardzo dziękuję Panu Bartłomiejowi za bardzo dobrze wykonaną stronę internetową Straży Miejskiej w Tarnowie. Nowoczesne podejście do zagadnienia, odpowiednie doradztwo spowodowało, iż dziś możemy przy pomocy Naszej strony prezentować codzienną działalność ale też za pomocą nowoczesnych narzędzi angażować mieszkańców do współpracy.

Krzysztof Tomasik
Komendant Straży Miejskiej w Tarnowie

Witryna: www.strazmiejska.tarnow.pl

Z czystym sumieniem polecam usługi freelancerskie Nowoczesnych Stron. Pan Bartek umieścił na stronie potrzebne informacje, miał dużą cierpliwość do zmian, pomagał podejmować decyzje, a strona odbierana jest przez moich klientów jako czytelna i przyjazna użytkownikom. Polecam!

adw. Zofia Józefowicz – Paszewska

Witryna: www.zjp-kancelaria.pl

Polecam współpracę z panem Bartłomiejem Gzylem. Jestem bardzo zadowolona z jej efektów. Pan Bartłomiej wykorzystał wszystkie moje propozycje i sugestie oraz ze swojej strony zaproponował wiele ciekawych, kreatywnych rozwiązań.

Tina Jarząbek

Witryna: www.playtimefci.pl

Miałem przyjemność pracować z Panem Bartkiem, ponieważ tworzył stronę internetową mojej firmy i mogę z czystym sumieniem polecić jego usługi. Profesjonalista w każdym calu. Strona wykonana szybciej niż zakładaliśmy, na bieżąco informował mnie o postępach, wykazał się ogromną kreatywnością oraz zaangażowaniem w prace nad stroną.

Mariusz Kuskowski

Witryna: www.markus-service.pl

Bardzo polecamy współpracę z panem Bartkiem. Bardzo dobra i szybka komunikacja oraz profesjonalizm i kreatywność zaowocowały powstaniem oryginalnej i nowoczesnej strony naszego biura. Dodatkowo ciekawie i z gustem zaprojektowane logo, folder oraz wizytówki są świetną reklamą naszej firmy. Coż tu więcej pisać, wystarczy otworzyć stronę i samemu sprawdzić. Z pełną odpowiedzialnością polecamy www.nowa.nowoczesnestrony.pl

PSJ PROJECT biuro konstrukcyjne

Witryna: www.psjproject.com.pl

Bez wahania możemy polecić Pana Bartłomieja Gzyla jako wykonawcę strony internetowej. Jest profesjonalistą w swojej dziedzinie. Potrafi uwzględnić uwagi i oczekiwania klienta, służąc swoimi radami i pomysłami, bazując na własnym doświadczeniu również w branży medycznej. Proces tworzenia strony postępował w szybkim tempie, łącznie z wprowadzaniem korekt już po zakończeniu współpracy. Bardzo dziękujemy.

Centrum Medyczne Medicus

Witryna: www.medicus.info.pl

Serdecznie dziękuję za owocną współpracę z Panem Bartłomiejem nad projektem mojej strony. Mimo szczególnej specyfiki mojej dziedziny, Panu Bartkowi udało się “wyczuć klimat” a projekty przez niego stworzone są eleganckie, wyważone i estetyczne. Jestem także wdzięczna za szybkie wykonanie projektu oraz wdrożenie, oraz za bardzo dobrą komunikację, dzięki czemu strona już funkcjonuję. Polecam nowa.nowoczesnestrony.pl

Ewa Ciembroniewicz, mistrzyni świata Choy Lee Fut Kung Fu w formach – Chiny 2006

Witryna: www.choyleefutpolska.pl

Polecam usługi Pana Bartłomieja ze względu na profesjonalizm i wysoką jakość wykonania. Potrafi zrozumieć potrzeby klienta, doradzić najlepsze rozwiązanie oraz udziela instruktarzu z zakresu funkcjonowania systemu WordPress. Wystawiam zasłużoną pozytywną opinię do dwóch zrealizowanych stron: Gminnego Zespołu Ekonomiczno – Administracyjnych Szkół w Wojniczu oraz Tarnowskiej Bursy Szkolnej.

Witryna: www.tarnowskabursa.pl

Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Bartkiem, który cechuje się cierpliwością, dobrym zrozumieniem potrzeb klienta oraz ogromną wyobraźnią. Dziękuję za owocną współpracę.

Danuta Schwann – Partner Bis

Witryna: www.partnerls.pl

Bardzo serdecznie polecamy usługi Pana Bartłomieja wszystkim, którzy pragną stworzyć stronę internetową na najwyższym poziomie. Rzetelność i profesjonalizm, zaangażowanie, sprawne wykonywanie wszystkich założeń, konsultacja na każdym etapie tworzenia strony, a także dodatkowe dobre rady, ciekawe pomysły i pomoc nawet po zakończeniu współpracy sprawiły, że nasze oczekiwania zostały spełnione w 110%. Korzystając z okazji składamy wielkie podziękowania i jeszcze raz – gorąco polecamy.

Niepubliczne Przedszkole Oxfordzik

Witryna: www.przedszkole-oxfordzik.pl

Szczerze polecam współpracę przy tworzeniu strony. Szukałem kogoś, kto by od nowa stworzył stronę dla mojego Centrum Nurkowego. Po paru mailach wymienionych z różnymi wykonawcami zdecydowałem się na ofertę z nowoczesnestrony.pl i to była dobra decyzja! Wymieniliśmy kilka maili, porozmawialiśmy i w ciągu dosłownie kilku dni dostałem projekt strony, który z radością zaakceptowałem, bo było to dokładnie to, o co mi chodziło! Także teraz po wykonaniu strony nie jestem porzucony i jeśli mam pytania to dostaję na nie szybko dokładne odpowiedzi.

Dziękuję i polecam wszystkim!
Pozdrawiam,
MAX

Witryna: www.raja.edu.pl

My company chose Mr. Bartlomiej to make our professional website for a new product. We found their services to be very professional and efficient. One of the best services we ever had. We discussed every detail to get what, in our opinion, is a brilliant website.
We look forward to more cooperation between our two companies when we introduce our next products to the market.

Paul Irene.

Bardzo dobra współpraca, pełna wyrozumiałość w odniesieniu do wszelkich uwag klienta, interesujące propozycje i profesjonalizm. Polecam „Nowoczesne Strony” każdemu, kto jest zainteresowany nietuzinkowym projektem strony www.

Lek. med. Karolina Niklas

Witryna: www.reumatolog-poznan.pl

Oni moje słowa “ubrali” w grafikę, oddali charakter i sens tego, co chciałem zamieścić na swojej stronie, nadali jej przejrzystość i przystępność. To prawdziwi profesjonaliści, można spokojnie i z pełnym zaufaniem oddać się ich wyobraźni i kreatywności. Szczerze polecam ich usługi.

Lek. med. Sebastian Małek

Bardzo miło wspominamy pracę z panem Bartłomiejem, pełen profesjonalizm i szybka obsługa. Projekty stron są oryginalne, niebanalne i zrobione w dobrym guście. Polecamy

Lek. wet. Mariusz Kajpus

Witryna: www.na-asnyka.pl

Polecam usługi p. Bartka szczególnie ze względu na dobrą komunikację, dobre rozumienie potrzeb klienta i bardzo dobry warsztat.

Ernest Mizera

Witryna: www.probud.pl

Talent, wyczucie, słuchanie oczekiwań, cierpliwość i kolejne projekty – aż do skutku. To wszystko znalazłam w “Nowoczesnych Stronach”. Gorąco polecam usługi Pana Bartka.

Ewa Kujawa

Projekty Pana Bartka odznaczają się na tle twórczości innych autorów stron internetowych. Są nowoczesne, przejrzyste i niekonwencjonalne. Konkretny kontakt oraz szybki czas realizacji dodatkowo przekonują mnie o profesjonalnym podejściu do tworzenia witryn www.

Polecam,
Igor Bryniarski

Jestem bardzo zadowolona z realizacji strony internetowej. Współpraca przebiegała w prosty i przejrzysty sposób tak jak to sobie wyobrażałam szukając wykonawcy. Polecam wszystkim!

Roksana Kapusta

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Bartłomiejem, za zastosowanie się do naszych uwag oraz przedstawienie swoich bardzo ciekawych propozycji; efekt końcowy w pełni zaspokajający nasze oczekiwania. Stworzona strona posiada klimat o jaki właśnie nam chodziło. Serdecznie polecamy.

M. Niedzielski Bienias, A. Aloksa – Restauracja Arte Español