System dedykowany to taka aplikacja internetowa skrojona na miarę specjalnie na życzenie klienta i dostosowana do jego potrzeb i oczekiwań. Systemy takie tworzy się w sytuacji, kiedy na rynku nie ma systemów oferujących niezbędnych funkcjonalności oraz jeżeli istniejące systemy znacznie przewyższają wymagania klienta, gdyż taki produkt jest często złożony i drogi. Przykładami systemów dedykowanych mogą być np. system rezerwacji miejsc hotelowych, system aukcyjny, portal ogłoszeniowy, system szkoleniowy z wideokonferencjami itd. Przykładów jest tyle ile zdoła wymyślić ludzka wyobraźnia.

Jak powstaje system dedykowany?

Pierwszym etapem projektowym jest rozmowa z klientem celem analizy jego potrzeb i wymagań. Podczas takiej rozmowy klient przedstawia swoje pomysły i główne założenia systemu. Następnie projektowany jest system przez programistów i grafików. Gotowy system dedykowany testowany jest pod kątem głównych założeń projektowych. W kolejnym etapie system jest wdrażany jeżeli wszystko się zgadza i działa poprawnie.

Co zyskujesz zamawiając system dedykowany i jak możesz na nim zarabiać?

System dedykowany może pełnić funkcję usprawnienia systemu produkcji, może być internetowym punktem obsługi klienta lub po prostu miejscem, w którym możesz zarabiać udostępniając płatne funkcjonalności. Przykładem systemu, który jest narzędziem służącym do zarabiania pieniędzy może być bank fotografii, muzyki, grafiki komputerowej. Aby pobrać interesujące materiały użytkownik musi założyć konto, podać swoje dane oraz uiścić opłatę.

Prześlij swoje zapytanie a my wycenimy Twój system dedykowany

Zapytaj o cenę, przedstaw swoje założenia i przybliż interesujący Cię czas realizacji. Odpowiem na Twoje ogłoszenie w ciągu kilku godzin.