Jestem Freelancerem

Tworzę z pasją! Każdy projekt jest dla mnie nowym wyzwaniem, dlatego im trudniej tym lepiej. Moje projekty są zawsze konsultowane, sprawdzane i testowane przed ostatecznym przekazaniem w ręce klienta. Wszystkie etapy realizacji są ustalane w porozumieniu ze zleceniodawcą. Nie pracuję w ciemno oraz nie ukrywam niedociągnięć. Wszystkie problemy rozwiązuję starannie i dokładnie, ponieważ pracuję na własny wizerunek. Strony internetowe i inne zlecenia graficzne realizuję w ramach umowy o dzieło.

Co mnie wyróżnia?

Nieustannie buduję wartościowe portfolio. Szukam konkretnych kontrahentów, którzy szukają rzetelnych twórców oferujących wyłącznie profesjonalne wdrożenia. Ja zapewniam wszystko od A do Z począwszy od zaprojektowania logotypu aż do zbudowania pełnej identyfikacji wizualnej firmy.

W Polsce i za granicą

Wykonuję zlecenia na terenie całej Polski oraz za granicą. Tworzyłem strony internetowe do Kataru, USA, Kanady i Wielkiej Brytanii. W dobie Internetu odległość nie ma znaczenia.

Pracuję wyłącznie na podstawie umowy o dzieło/zlecenie.

Jak zacząć?

  • Zadzwoń,
    Bartłomiej Gzyl Freelancer, webmaster, grafik komputerowy
    telefon: 604 176 813
    email: biuro@nowoczesnestrony.pl
  • Porozmawiaj
  • Umów się na bezpłatną wycenę obejmującą wszystkie szczegóły Twojego projektu

Webmaster Front-end developer

Z wykształcenia wyższego jestem programistą. Tworzę wyłącznie profesjonalne strony oparte o najnowsze technologie HTML 5, CSS3, JavaScript, jQuery, MySql, WordPress. Projektuję strony mobilne, responsywne RWD dopasowujące się zarówno do standardowych monitorów PC/laptop jak również do urządzeń typu tablet czy smartfon. Optymalizuję stronę pod pozycjonowanie SEO w przeglądarce Google na wybrane słowa kluczowe i frazy.

Masz ogólny pomysł, ale nie wiesz jak to wszystko połączyć? Z przyjemnością zrobię to za Ciebie. Nie pobieram opłat za wycenę projektu.

Grafik komputerowy

Posiadam tytuł plastyka więc wszelkie artystyczne aspekty nie są mi obce. Projektuję całą identyfikację wizualną firmy począwszy od logotypu, wizytówki, ulotki, folderu, plakatu skończywszy na szacie graficznej strony internetowej. Grafikę rastrową i wektorową mam opanowaną do perfekcji. Oferuję również usługi tworzenia ilustracji na tablecie graficznym Wacom Intuos oraz retusz fotografii reklamowej często prezentowanej w galeriach stron internetowych.

Poznaj opinie klientów

Dołącz do grona zadowolonych klientów!

Dziesiątki zadowolonych klientów udzieliło swojej rekomendacji do naszej współpracy.
Zapoznaj się z opiniami, które pomogą Ci podjąć decyzję.
Poznaj opinie klientów

Zaufali mi już: