Opis projektu

z29 Maja 2012 r. został oddany do użytku publicznego nowy Portal ogłoszeniowy dla mieszkańców miasta Tarnowa i jego okolic. Jest serwisem całkowicie darmowym, posiadającym bogate możliwości i funkcje. TaniTarnow.pl oparty jest na systemie CMS. Dzięki niemu każdy może w szybki sposób publikować nie ograniczoną ilość ogłoszeń oraz nimi zarządzać. Wszystko to za sprawą intuicyjnego panelu użytkownika.

Tanitarnow.pl jest darmowym serwisem ogłoszeniowym skierowanym zarówno do osób fizycznych, jak również do mniejszych przedsiębiorców oraz firm. Został utworzony z wykorzystaniem funkcji umożliwiających błyskawiczny sposób publikowania ogłoszeń. Ogłoszenia zostały podzielone na kategorie główne oraz podkategorie, co przyczyniło się do zwiększenia jakości wyszukiwanych informacji.

CELE I KORZYŚCI
Głównym celem portalu jest ułatwienie przepływu informacji pomiędzy nadawcą – firmą/osobą fizyczną, a odbiorcą – potencjalnym klientem. Dialog ten korzystnie wpływa na rozwój gospodarczy miasta Tarnowa. Portal TaniTarnow.pl jest miejscem, w którym każdy, osoba indywidualna lub firma może zaproponować niskie ceny produktów oraz usług. Przyczynia się to do zwiększenia atrakcyjności podmiotu publikującego ogłoszenie, zwiększa zainteresowanie jego działalnością, przez co pozyskuje on nowych klientów.

TANI TARNÓW.PL NA TLE KONKURENCJI
Głównymi atutami niniejszego portalu są przyjemna szata graficzna, intuicyjna nawigacja oraz estetyczny, bogato wyposażony szablon prezentowanych ogłoszeń.

BOGATE MOŻLIWOŚCI
Przejrzysty szablon ogłoszenia pozwala na zawarcie bogatej treści w postaci tekstu, fotografii oraz wszelkich, niezbędnych danych teleadresowych. Ponadto TaniTarnow.pl to zestaw narzędzi umożliwiających:

  • publikowanie darmowych ogłoszeń na 3 miesiące do każdej kategorii i podkategorii!
  • zarządzanie w panelu administratora – „Moja tablica”,
  • dodawanie i usuwanie ogłoszeń o każdej porze dnia i nocy,
  • dodawanie zdjęć w wysokiej jakości aż do 500 kB,
  • dodawanie sugerowanej ceny produktu lub usługi do treści ogłoszenia,
  • dodawanie słów kluczowych zwiększających jakość wyszukiwania ogłoszenia przykładowo: „sprzedam”, „czerwony”, „rower”
  • automatyczne oznaczenie siedziby na mapie Google punktu siedziby firmy/osoby prywatnej,
  • udostępnianie formularza poczty e-mail w celu szybkiego i bezpośredniego nawiązania kontaktu,

A wszystko to za darmo na TaniTarnow.pl ! Już teraz zacznij wystawiać swoje ogłoszenia i zwiększ popularność swojej działalności !

DODATKOWE MOŻLIWOŚCI
Portal TaniTarnow.pl oddaje również do Państwa dyspozycji szczególnie wartościowe miejsca reklamowe o czym więcej w zakładce „Reklamy promowane”.