Opis projektu

Kilka słów o restauracji

Restauracja Avento została założona w 1975 roku przez Giuseppe Baldini. Od samego początku cieszy się uznaniem stałych klientów, których liczba stale rośnie. Wypracowana marka na przełomie ponad 30 lat jest ukształtowana przez jakość i świeżość serwowanych dań kuchni włoskiej.

Codzienne promocje oraz danie specjalne szefa kuchni daje Klientom możliwość skosztowania wszystkich potraw z menu Avento. Już dzisiaj przyjdź zasmakować lazanii, calzone czy tradycyjnego spaghetti zwieńczonego kieliszkiem czerwonego wina.

Identyfikacja wizualna, logo i projekt strony

Projekt strony internetowej wykonany przez Nowoczesne Strony idealnie podkreśla kulinarny charakter firmy Avento. Czysta biel, pastelowe odcienie włoskich przypraw oraz profesjonalne zdjęcia dań i win tworzą wytworny klimat. Potencjalny klient od momentu wejścia na stronę widzi jakość detalu, dokładność i pełny profesjonalizm. A wszystko to tworzone jest z pasją do gotowania włoskich potraw.

Oprócz wizualizacji internetowej zostało zaprojektowane logo firmy zawierające gałązkę oliwną. Całość opiewa nawiązująca do włoskiej natury kolorystyka.

Zamawianie strony internetowej

Jeżeli masz restaurację i chciałbyś mieć równie ciekawą stronę internetową
to zadzwoń – 604 176 813 – oferuję niskie ceny i szybki czas realizacji.

Strona internetowa restauracji włoskiej Avento - system CMS

CMS - Strona internetowa restauracji włoskiej Avento - system zarządzania treścią

Strona internetowa restauracji włoskiej Avento - system zarządzania treścią

Logo restauracji włoskiej Avento