Odśwież swoją starą stronę internetową na nową zgodną ze standardem RWD.

www.NowoczesneStrony.pl to przede wszystkim strony responsywne i funkcjonalne, przeznaczone zarówno na standardowe monitory komputerów stacjonarnych jak i urządzenia mobilne smartfony i tablety. Wszystkie strony internetowe realizowane są z zachowaniem aktualnych technologii takich jak HTML5, JavaScript, PHP, Ajax, jQuery, MySQL i wiele innych. Są szybkie i zabezpieczone przed włamaniem. Oferuję strony oparte o system zarządzania treścią CMS z własnym panelem, dostosowany do konkretnych potrzeb i zastosowań klienta.

Proces powstawania strony jest jasny i zrozumiały. Najpierw tworzony jest projekt graficzny do momentu akceptacji, a następnie na jego podstawie zostaje zaprogramowana strona. Ostatecznie w ręce klienta przekazywany jest w pełni profesjonalny produkt reklamowy.

Przez wiele lat tworzenia stron internetowych powstały profesjonalne realizacje zarówno dla firm jak i instytucji publicznych na terenie Polski i za granicą. Zachęcam do zapoznania się z portfolio oraz opiniami wystawionymi przez klientów.