Project Description

Konkurencja nie śpi

Nadszedł czas na nowy layout Nowoczesnych Stron. Jak wiadomo konkurencja nie śpi, a czas w Internecie biegnie znacznie szybciej niż w rzeczywistości. Dwu, trzy letni wygląd strony w przypadku firm jest jeszcze do zniesienia, ale w przypadku portfolio reklamującego usługi tworzenia stron internetowych musi być zawsze na topie i oscylować wokół pewnych webowych trendów.

Nowy pomysł

Nowa szata graficzna systemu CMS to żywe barwy w połączeniu z ekspresyjną multiplikacją kształtów geometrycznych wypełnionych gradientem. Pomysł na pierwszy rzut oka wydaje się banalny, ale ma sens. Słowo banalny nabiera innego znaczenia jeżeli zestawimy go ze słowem minimalistyczny.

Geneza zastosowanych trójkątów ma swoje odzwierciedlenie w modułowości systemów zarządzania treścią. W nowym logotypie możemy zauważyć kartkę wprawioną w ruch symbolizującą dynamiczną stronę. Trójkąty zaś są obiektowymi elementami, z których składa się CMS. Innymi słowy są to pluginy i funkcjonalności. W całości mamy obraz strony zasypującej bezkonkurencyjnymi możliwościami.

Kolejnym banałem mojego projektu jest zastosowanie trzech podstawowych barw: żółtego, czerwonego oraz niebieskiego. Nawiązuje tym do grafiki komputerowej czyniąc serwis nowa.nowoczesnestrony.pl nie tylko miejscem pisania kodu PHP, Java czy CSS, ale również artystyczną kuźnią.

Ciekawy layout

Dlaczego nieszablonowy, zaskakujący, zdumiewający wygląd strony jest tak ważny? Dlatego, że kilka firm skorzysta z gotowych rozwiązań, ściągnie darmowe szablony stron, uzupełni je tekstem i umieści na serwerze. Takim działaniem wszystkie będą tylko informować, a nie przekonywać do siebie. Na tle tych firm znajdzie się jedna, która swoją internetową wizytówką pozytywnie zaskoczy i zyska potencjalnych klientów.