Project Description

Miesiąc listopad zaowocował nową pozycją w realizacjach NowoczesnychStron.pl. Tym razem klientem jest Pani Ewa Kujawa – Coach, doradca i hipnoterapeuta z wieloletnim doświadczeniem.

Po kilku wstępnych rozmowach, zrozumiałem, że strona internetowa ma być zaprojektowana dla pewnej grupy ludzi, którzy chcą „coś” zmienić w swoim dotychczasowym życiu. Przejść afirmację, rozwinąć skrzydła i obrać odpowiednią drogę. Idąc w tym kierunku postanowiliśmy wspólnie z Panią Ewą, że strona ma być ciepła, przynosząca nadzieję na lepsze jutro. Wiedząc, że potencjalny oglądający wchodząc na stronę ma kilka sekund na to by podświadomie stwierdzić czy chce na niej pozostać czy ma szukać dalej postanowiłem podejść do tego tematu ostrożnie. W efekcie wszystkich faz projektowych powstała strona przypominająca obrazek akwarelowy namalowany na papierze czerpanym. Miła i ciepła, pastelowa kolorystyka sprawia poczucie pewności i zaufania. Zadanie to nie było łatwe, ponieważ efekt końcowy miał być bajkowy, ale nie dziecinny. Specjalnie została wykonana w tym celu ilustracja przy użyciu tabletu graficznego. Obrazek przedstawia drogowskaz z wieloma możliwościami wyboru drogi, a symboliczny pytajnik widniejący na każdym z kierunków świadczy o wielu możliwościach wyjścia z danej sytuacji.

Strona ta zbudowana jest na systemie zarządzania treścią WordPress. Dzięki temu Pani Ewa swobodnie może prowadzić swój blog, dodawać nowe wpisy czy publikować artykuły. Stronę internetową można zobaczyć online pod adresem:

www.dobrycoach4u.pl